اخبار جدید

تخصیص ۴ برابری بودجه به سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری فارس از خاش، اسماعیل حسین زهی امروز در جمع نمازگزاران در این شهرستان اظهار داشت: با همکاری نمایندگان استان برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌منظور توسعه سیستان و بلوچستان شاهد تخصیص ۴ برابری بودجه و افزایش از ۳ هزار میلیارد تومان به ۱۲ هزار هزار میلیارد هستیم.

وی افزود: علاوه بر افزایش بودجه صورت گرفته یک ردیف خاص اعتباری برای توسعه و آبادانی استان سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: طبق برنامه توسعه ششم و تحقق برنامه توسعه هفتم پیش بینی شده روستاهای بالای صد خانوار دارای راه آسفالته و مناسب باشند که در حوزه انتخابیه خاش نیز این روستاها شناسایی شده و در حال پیگیری برای تخصیص اعتبار از طریق کمیته برنامه ریزی شهرستان و استان است.

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: مجلس انقلابی یازدهم برای سیستان و بلوچستان با پیش‌بینی برنامه ها و ایجاد فرصت مناسب بدنبال رفع مشکلات و معضلات مربوط به پروژه های آبرسانی به روستاها و ایجاد راه دسترسی مناسب است.

حسین زهی خاطر نشان کرد: فاز سوم از محور دوم خاش- زاهدان نیز به طول ۴۲ کیلومتر بزودی از خاش به سمت زاهدان فعالیت راه سازی خود را آغاز می‌کند و اخذ مجوز فاز ۴ و ۵ این پروژه نیز در دست پیگیری است.

نماینده مردم  شهرستان های خاش،میرجاوه و تفتان و بخش های کورین و نصرت آباد ضمن تاکید بر مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: داوطلبان و نامزد های انتخاباتی شوراهای شهر و روستا توجه ویژه ای به برگزاری انتخابات و رقابت سالم داشته باشند.

وی در این خصوص افزود: شهروندان با مشارکت حداکثری در انتخابات افراد شایسته خدمات رسانی به مردم را انتخاب کنند.

اسماعیل حسین زهی اذعان داشت: مردم باید از مشورت افراد صاحب نظر و علما برای جمع بندی و انتخاب اصلح در خصوص داوطلبین سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بهره مند شوند تا بتوانند در آینده مطالبات خود را پیگیری و مرتفع نمایند.

انتهای پیام/3139


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا