اخبار جدید

عطر شهادت در احیای شب‌ قدر شهرقدس پیچید

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرقدس، شب زنده‌داران شهرقدسی، شب بیست‌ویکم ماه مبارک رمضان را در کنار پیکر مطهر شهید گمنام احیا گرفتند و دست نیاز به سوی خالق بی‌نیاز گشودند.

“سَلامٌ هِیَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ”، شبى آکنده از سلامت و خیر و رحمت تا طلوع صبح؛ شبی که هم قرآن در آن نازل شده، هم عبادت و احیاء آن معادل هزار ماه است و هم خیرات و برکات الهى در آن شب نازل مى‌شود، رحمت خاص الهی نیز امشب شامل حال بندگان است و فرشتگان و روح در این شب قدر نازل مى شوند.

مردم ولایت‌مدار و شهیدپرور شهرقدس در این شب نورانی و پربرکت بهترین تقدیر و مقدرات را در کنار شهیدی خوش‌نام از خداوند درخواست کردند‌ و در هنگام قرآن به سر گرفتن و عبادت‌های خود فرج امام زمان(عج) و شفای همه بیماران را دعا کردند.

میزبان شب‌های قدر این شهر شهید خوش‌نامی است که در عملیات والفجر مقدماتی در فکه آسمانی شد و تشییع پیکر مطهرش که با همکاری خادمین مجموعه فرهنگی مذهبی حسینیه شهدای گمنام انجام شد، عطر و بوی شهادت به محافل نورانی شب‌های قدر داد.

مراسم احیای شب‌‌های قدر به‌طور همزمان همراه با راز و نیاز و شب زنده‌داری در فضای باز یادمان شهدای گمنام، مصلی، مساجد و هیئات شهرقدس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باحال و هوای خاص معنوی برگزار شد.

انتهای پیام/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا