اخبار جدید

رسیدگی به مشکلات ایثارگران در دستور کار قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد، محمدعلی شجاعی ظهر امروز در نشست مجمع مشورتی ایثارگران استان اظهار کرد: مجمع مشورتی ایثارگران استان باهدف پیگیر امور و حل مشکلات این قشر باارزش جامعه است. 

وی بابیان اینکه انتظار است این مجمع کارهای ویژه و خارج از کارهای روزمره دستگاه‌های مربوطه انجام دهد، گفت: مشکل مسکن جامعه ایثارگری استان را باید در قالب تشکیل تعاونی به‌فوریت حل کنیم و استان آمادگی لازم برای حمایت جهت تحقق این هدف را دارد. 

استاندار خراسان شمالی افزود: حداکثر تا یک هفته آینده آمار دقیق از تعداد مسکن موردنیاز برای جامعه ایثارگران استان احصا شود. 

شجاعی افزود: در حوزه اشتغال جامعه ایثارگران استان باید در قالب تعاونی با حضور افراد توانمند، کارهای بزرگ انجام شود. 

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی بابیان اینکه قرار نیست تمامی مشکلات جامعه ایثارگری را بنیاد شهید و امور ایثارگران حل کند، تصریح کرد: باید فضایی را ایجاد شود تا مشکلات به دست خود ایثارگران حل شود. 

شجاعی در ادامه با تأکید بر اینکه طرح‌ها و برنامه‌ریزی‌ها باید متناسب با خواسته‌های جامعه ایثارگران باشد، افزود: برای رسیدگی به امور فرهنگی و تفریحی جامعه ایثارگری استان طرح داده شود. 

وی اشاره کرد: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان واکسن کرونا به جمعیت بیشتری از جامعه ایثارگران تزریق شود و موضوع عدم عقد قرارداد بیمارستان و داروخانه‌های شهرستان‌ها با بیمه حل‌وفصل شود. 

شجاعی در بخش پایانی سخنان خود خاطرنشان کرد: کارهای ما در برابر جان‌فشانی‌های جامعه ایثارگران ناچیز است.

انتهای پیام/ج


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا