اخبار جدید

بهبود فضای کار با حذف موارد زائد و اصلاح مقررات ناکارآمد محقق می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، سعید عمرانی در یکصدمین جلسه شورای گفت‌وگوی  دولت و بخش خصوصی و ستاد پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه در استان اصفهان با تأکید بر اهمیت تحقق حقیقی و عملی شعار سال بیان داشت: در شرایطی که کشور در جنگ اقتصادی به سر می‌برد و دشمنان در همه حوزه‌ها با شکست مواجه شده و تنها راه را هدف قرار دادن وضعیت معیشت مردم تشخیص داده‌اند و مردم نیز تاکنون با مقاومت در این میدان همانند جنگ نظامی در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند، مسؤولیت مسؤولان بسیار سنگین خطیر و سرنوشت‌ساز خواهد بود.

  معاون دادستان کل کشور افزود بی‌شک پشتیبانی و رفع موانع تولید به دست ما مسؤولان است و چنانچه توجه ویژه و کافی به مشکلات و مسائل مرتبط با تولید و اقتصاد صورت نپذیرد زیان‌ها و خسارات جبران‌ناپذیری گریبان‌گیر کشور خواهد شد؛ چرا که محصول اقتصاد مریض جز فقر فساد و معضلات اجتماعی نخواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بهبود فضای کار و صنعت با حذف موارد زائد و اصلاح مقررات ناکارآمد در سایه تعامل، محقق می‌شود گفت: دستگاههای حاکمیتی با تفکر سازنده و تعامل و همکاری خواهند توانست در مسیر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری مدظله در این خصوص و حل مشکلات کشور بدون نیاز به بیگانگان گام بردارند.

عمرانی در بخش دیگری از سخنانش مسؤولان را خدمتگزار تولیدکنندگان دانست و بیان داشت: تولیدکنندگان واسطه فیض و رزق مردم بوده و رزمندگان خط مقدم در جنگ اقتصادی هستند و از این جهت مصداق واقعی رجبیون محسوب می‌شوند و مسؤولان باید خود را خدمتگزار آن‌ها بدانند.

 معاون دادستان کل کشور در پایان ابراز امیدواری کرد با همت بلند و عزم جزمی که در مردم و مسؤولان وجود دارد در سال جدید شاهد اتفاقات و وقایع خوبی در مسیر رونق تولید و تحقق عملی و واقعی شعار سال باشیم.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/س


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا