اخبار جدید

لیگ برتر والیبال| عطایی: ارومیه برای قهرمانی بسته شده است/ به شاگردانم افتخار می کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهروز عطایی پس از شکست 3 بر 2 تیم والیبال هراز آمل مقابل شهرداری ارومیه و عدم صعود به فینال رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی نیمه نهایی قطعاًً سخت و زمان استفاده از لحظه ها است. بازی خوبی انجام دادیم و به تیمم و شاگردانم افتخار می کنم که در غیاب دو بازیکن اصلی سنگ تمام گذاشتند.

وی ادامه داد: دستم برای جابجایی در جریان بسته بود و نتوانستیم توانایی واقعی خود را به نمایش بگذاریم. ارومیه در چند ست بازیکنان اصلی خود را بیرون کشید و از ذخیره هایش استفاده کرد و بازیکنان جایگزین هم بهتر از بازیکنان اصلی بازی کردند که این نشان می دهد ارومیه پشتوانه و بضاعت خوبی دارد.

سرمربی تیم والیبال هراز آمل خاطرنشان کرد: ارومیه از ابتدا برای قهرمانی بسته شده بود. به پیمان اکبری، شاگردانش و مردم خوب ارومیه که عاشق والیبال هستند تبریک می گویم و برای آنها آرزوی موفقیت می کنم. از مجموعه هراز، اعضای کادر فنی و مردم آمل تشکر می کنم که حامی ما بودند. 

عطایی افزود: جای هواداران در سالن خالی بود، اما ما به عشق آنها تمام تلاش خود را کردیم و زورمان به ارومیه نرسید. ما این فصل فوق العاده و فراتر از انتظار ظاهر شدیم. چند تیم بودند که زودتر از ما بسته شدند و شرایط مالی بهتری داشتند، اما زودتر از ما حذف شدند و من هم از همین جهت به شاگردانم افتخار می کنم. 

انتهای پیام/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا