اخبار جدید

دولت تلاش دارد مردم دنا تا مرداد در خانه‌های خود ساکن شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حسین کلانتری در ارتباط زنده شبکه خبر با اشاره به اینکه یک گام به جلو هستیم، اظهار داشت: ستاد بازسازی در شهر سی سخت تشکیل شد.

وی عنوان کرد: باتوجه به شیوع کرونای انگلیسی برای تشکیل پرونده ۴ شعبه در سطح شهر سی‌سخت راه اندازی شده است.

کلانتری افزود: برای جلوگیری از تجمع در راستای تشکیل پرونده با پیامک به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

وی بیان کرد: به محض تشکیل پرونده قسط نخست مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال واریز  می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: با توجه به دستور ویژه رئیس جمهور تا پایان تیرماه عملیات بازسازی منازل زلزله زدگان به اتمام می‌رسد و به امید خدا تا مرداد ماه مردم در منازل خود ساکن می شوند.

وی با اشاره به بازدید خانه به خانه اوحدی معاون رئیس جمهور  و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیان کرد: معاون رئیس جمهور در هنگام ورود به استان و در فرودگاه یاسوج با جمعی از خانواده های ایثارگران دیدار و گفتگو داشت.

کلانتری به حضور مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، اعضای کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی و پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور در شهر سی سخت اشاره کرد و افزود: شخص رئیس جمهور و سایر مسئولان در ستاد مردمی تمام تلاش خود را برای کمک به مردم به کار می گیرند.

استاندار با تاکید بر اینکه این همدلی بزرگ ترین سرمایه ما است، افزود: این همراهی موجب آرامش مردم است و با کمک مردم و یاری دولت هرچه سریع تر کار بازسازی را آغاز می‌کنیم.

انتهای پیام/۸۲۰۲۴


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا