اخبار جدید

جراحی در بدنه شهرداری تهران/دو معاونت شهرداری با هم ادغام شدند

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی امروز در صحن شورای شهر بررسی شد و برخی از اعضا در این زمینه مخالفت کردند.

از جمله مخالفان با این موضوع محمدجواد حق‌شناس بود که در این زمینه گفت: چرا مواردی که شهرداری خود باید تصمیم بگیرد اما جرأت آن را ندارد در شورا مطرح می‌کنید.

وی افزود: علیرغم تذکرات جدی باز هم دو معاونت شهرداری با سرپرست اداره شده و اکنون شهرداری به جای ادغام مستقیم وقت شورا را می‌گیرد و می‌خواهد هزینه‌های آن را بر دوش شورا بیندازد.

افشین حبیب‌زاده عضو شورای شهر تهران نیز درباره این موضوع گفت: یکی از بیم‌هایی که به شخصه در این زمینه دارم تعدیل نیرو است این مسأله در مورد نیروهای قراردادی و پیمانکاری می‌تواند مشکل‌ساز شود لذا شهرداری باید به صراحت اعلام کند که آیا تعدیل صورت می‌گیرد یا خیر و اگر تعدیلی باشد قطعا ما با آن مخالفیم.

حجت نظری عضو دیگر شورای شهر تهران گفت: ادغام این دو معاونت حدود 200 نفر را درگیر می‌کند و واقعا در ماه‌های پایانی دوره پنجم مدیریت شهری آیا امکان یک جراحی بزرگ را داریم؟

سرانجام پس از بحث و گفت‌وگو میان اعضای شورای شهر لایحه ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی با 16 رأی موافق به تصویب رسید و پس از آن پیشنهاداتی در این زمینه مطرح شد و اعضا نظرات‌شان را اعلام کردند.

انتهای پیام/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا