اخبار جدید

گازرسانی به ۳ روستای کوهستانی گرگان با 60 درصد پیشرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان، علی طالبی با حضور در منطقه کوهستانی مرکز استان از عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به روستاهای چهارباغ، شاهکوه‌علیا و شاهکوه‌سفلی اظهار کرد: عملیات گازرسانی به روستاهای باقی‌مانده مرکز استان در مجموع با ۵۴ کیلومتر شبکه گاز، در حال حاضر با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: برای اجرای این پروژه، در مجموع بالغ بر ۸۴ میلیارد ریال اعتبار کالایی و اجرایی در نظر گرفته شده است که تاکنون حدود ۵۰ میلیارد ریال آن جذب شده است.

طالبی گفت: در حال حاضر شبکه داخلی روستاهای  «شاهکوی‌سفلی» و «چهار باغ» به اتمام رسیده و برای روستای «شاهکوه‌علیا» نیز در شرف انجام  است ضمن اینکه حدود پنج کیلومتر از خطوط تغذیه فولادی نیز باقی مانده است که پیمانکار مربوطه مشغول اجرا است.

مدیرعامل گاز گلستان تصریح کرد: تلاش داریم تا این پروژه‌ها را تا پایان  دولت تدبیر و امید به اتمام برسانیم که در این رابطه مرکز استان نیز به شهرستان سبز در زمینه گازرسانی به  روستاها مفتخر شود.

 با حضور مدیرعامل و روسای امور مهندسی و اجرای طرح‌ها، برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های شرکت گاز استان گلستان روند اجرایی و پیشرفت عملیات گازرسانی به سه روستای کوهستانی شهرستان گرگان مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/2307/

 


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا