اخبار جدید

اجرای طرح توسعه و ارتقا زیرساخت‌های مخابرات در یک برنامه راهبردی ۵ ساله

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مجید سلطانی صبح امروز در نشست با استاندار بوشهر اظهار داشت: طرح توسعه و ارتقا زیرساخت‌های مخابراتی در کنار توسعه شبکه ملی اطلاعات در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: این طرح در قالب یک برنامه پنج ساله راهبردی تدوین شده و از ابتدای سال ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود.

وی تصریح کرد: برای اجرای کامل این طرح در کنار طراحی‌های انجام شده، کارشناسان مخابرات ایران به استان‌ها اعزام و به شکل میدانی نیز ظرفیت‌ها و مشکلات طرح بررسی و اصلاح شده است.

سلطانی با اعلام این که این طرح با اولویت بندی و خدمات بهتر به مردم طراحی شده، عنوان کرد: در کنار تمرکز بر اجرای این طرح، موضوع نوسازی تجهیزات فرسوده مخابراتی را دنبال می‌کنیم که البته به دلیل هزینه بر و گرانقیمت بودن این تجهیزات، می‌تواند زمان بر باشد.

مدیرعامل مخابرات ایران با اشاره به ثابت بودن تعرفه تلفن ثابت در طی بیش از یک دهه، یادآور شد: در راستای خدمات بهینه، نیازمند تأمین بخشی از منابع مورد نیاز از طریق افزایش تعرفه خدمات تلفن ثابت هستیم که به سیاستگذاران پیشنهاداتی کاربردی نیز ارائه شده و منتظر پاسخ هستیم.

گفتنی است مجید سلطانی صبح امروز وارد بوشهر شد و با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شهدای انقلاب، هشت سال دفاع مقدس، شهدای حرم و شهدای گمنام ادای احترام کرد.

دیدار با مقامات استانی، بررسی میدانی زیرساخت های مخابراتی در سطح استان بوشهر، حضور در مراکز شهرستاتی مخابرات استان بوشهر، بازدید میدانی از امکانات و تجهیزات مخابراتی برخی از شهرهای استان و امکان سنجی برای ارائه مجوزهای لازم برای شروع پروژه های جدید بخشی از اهداف سفر مدیرعامل مخابرات ایران به استان بوشهر است.

انتهای پیام/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا