اخبار جدید

درخواست مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سمن‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت،نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد تلاش سازمان‌های مردم نهاد پیگیر، هیات کوهنوردی، باشگاه غزال دنا و برخی از کارآفرینان زن را در خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان زلزله سی‌سخت، قابل تقدیر دانست.

نادیا صداقت در گفت وگو بافارس گفت: سازمان‌های مردم نهاد استان از همان شب اول وقوع زلزله پای کار بوده اند و در تمام  مراحل  خدمت‌رسانی، پخت غذای گرم، توزیع وسایل، اقلام و نیازهای اولیه همراه مسؤولان (اعضای مدیریت بحران) حضور فعال و پر رنگ داشته‌اند.

وی ضمن اشاره به ظرفیت بالای سازمان‌های مردم نهاد در خدمت‌رسانی به مردم افزود: سمن‌های استان بسیار کارآمد هستند و با تواضع کامل دوشادوش مسئولان در کاهش آلام و مصائب آسیب دیدگان زلزله، گام برمی‌دارند و با توجه به جوان بودن اعضاء و بالا بودن توان جسمی و فکری آن ها، همچنین حادثه خیز بودن استان می‌توان بیش از پیش بر توان و همکاری این سمن‌ها اتکا کرد.

 مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سایر سمن‌هایی که تاکنون فعالیتی در این خصوص نداشته‌اند نیز درخواست کرد پای کار باشند تا با تعامل و همکاری هم بتوان در بهبود وضعیت مردم شریف سی‌سخت مثمر ثمر باشیم.

صداقت از تلاش‌های شبانه روزی هیأت کوهنوردی استان و باشگاه غزال دنا و برخی از کارآفرینان زن که در پخت نان دست داشتند تقدیر گفت: هیأت کوهنوردی استان و اعضاء باشگاه غزال دنا از ابتدای وقوع زلزله، با انجام هماهنگی‌های لازم با استانداری و امور زنان و خانواده، مبادرت به پخت غذای گرم در شش وعده و به تعداد بالغ بر هشت هزار پرس کردند.

انتهای پیام/82009


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا