اخبار جدید

تاکید فرماندار گچساران برتعامل بین صاحبان جایگاه‌های سوخت CNG با شرکت گاز

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، نشست فرماندار گچساران با  صاحبان جایگاه  سوخت CNG  و رئیس شرکت گاز به منظور رفع موانع و تاکید بر رعایت نکات بهداشتی و اقدامات ایمنی  برگزار شد.

 در این نشست علیرضا اتابک با اشاره به اینکه تعطیلی جایگاه‌ های سوخت   CNGموجب نارضایتی شهروندان شده است، گفت: در گچساران چندین جایگاه سوخت سی. ان .جی وجود دارد که یکی از  صاحبان جایگاه  سوخت بخش خصوصی متاسفانه به علت افزایش بدهی به شرکت گاز تعطیل شده است.

 فرماندار گچساران با تاکید بر اینکه باید زمان پرداخت بدهی جایگاه داران به شرکت گاز کوتاه تر شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه مدت زمان پرداخت جایگاه داران به شرکت گاز یک ماه است جایگاه داران متاسفانه جایگاه داران  در موعد مقرر نسبت به پرداخت بدهی خود به شرکت گاز اقدام نمی کنند.

 وی با اشاره به بدهی  یکی از جایگاه سوخت  CNG به شرکت گاز گفت: یکی از جایگاه‌های سوخت  تنها بیش از 400 میلیون تومان به شرکت گاز بدهی دارد که انتظار می‌رود این جایگاه نسبت به بدهی  و راه‌اندازی مجدد این جایگاه اقدام کند.

 اتابک خواستار تعامل مابین  صاحبان جایگاه‌ سوخت   CNGو شرکت گاز شد و خاطرنشان کرد: با رسیدگی و حل مشکلات جایگاه ها باید مشکلات مردم را در سوخت گیری حل کنیم.

انتهای پیام/82031


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا