اخبار جدید

ستارگان اراک خاموش شد

حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دانشی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک از تعطیلی مجتمع فرهنگی هنری ستارگان اراک با اخطار کتبی سازمان آتش نشانی خبر داد.

وی گفت: سازمان آتش نشانی اراک طی نامه‌ای مجتمع فرهنگی ستارگان اراک را ناایمن تشخیص داده و  اعلام کرده برگزاری هرگونه برنامه در این مجتمع از نظر این سازمان تا رفع مشکلات و نصب تجهیزات مطمئن ممنوع است.

دانشی اظهار کرد: با این اخطار رسمی سازمان آتش نشانی اراک مجتمع فرهنگی ستارگان  که طی سال‌های اخیر خدمات فرهنگی و هنری متنوعی را به شهروندان ارائه کرده غیرقابل بهره برداری خواهد شد.

وی افزود: برآوردهای اولیه برای رفع مشکلات و تهیه نصب  تجهیزات ایمنی استاندارد مورد نظر سازمان سازمان آتش نشانی بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان است که تامین آن به سادگی و بدون پیگیری و مساعدت  مسئولین تصمیم‌گیر استان امکان پذیر نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی تاکید کرد: در دوران پسا کرونا و ضرورت توجه ویژه به  برنامه‌های فرهنگی هنری و نشاط اجتماعی خارج شدن مجتمع فرهنگی ستارگان از ارائه خدمات به شهروندان خسارتی عظیم و مشکلی جدی است که فعالان و موسسات فرهنگی هنری نیز تحت تأثیر آن قرار خواهند گرفت.

وی در پایان گفت: انتظار می‌رود مسئولین تصمیم‌گیر استان اعم از استاندار، فرماندار اراک، سازمان برنامه و بودجه استان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسوولان و سازمان‌های ذیربط تدابیر لازم را در این خصوص اتخاذ کنند.

انتهای پیام/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا