اخبار جدید

شهردار جدید چادگان در میان مردم حضور فعال داشته باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از چادگان حجت اسلام محمود بنی‌جمالی در خطبه‌های این هفته چادگان گفت: نظام جمهوری اسلامی و دین اسلام با خون شهدا آبیاری شده وظیفه سنگین ما این است که بایدان را حفظ کنیم والگوی خانواده قرار دهیم تا جوانان ارزش‌های دین را برای آیندگان انتقال دهند.

امام‌جمعه چادگان اظهار داشت: اولیا خانواده فرزندان خود با برکات دین اسلام آشنا کنند تا دشمنان با ترفندهای مختلف در بین جوانان رخنه و اختلاف ایجاد نکنند.

وی به استعفای رئیس سازمان بورس اشاره کرد وبیان داشت: در دنیا نظامات اقتصادی با دو باند بانک و بورس پروازمی کنند بانک نماد پول و بورس نماد سرمایه است که رونق اقتصادی می‌بخشد واشتغال‌زایی می‌کند وموتور محرک جامعه هست.

بنی‌جمالی افزود: ولی چند وقتی است اوضاع بورس خوب نیست علی‌رغم پیگیری‌ها ورود مجلس ولی متأسفانه ما شاهد بیماری بورس هستیم؛ در بیست وهفتم دی‌ماه ۳۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه از بورس خارج شد این پول وارد بازار می‌شود طلا، ماشین، زمین و خریداری می‌شود و نقدینگی در بازارمی‌شود و قیمت ماشین زمین طلا و.. و افزایش می‌یابد و دلالی واشفتگی ایجادمی‌شود.

امام‌جمعه چادگان عنوان کرد: چه کسی باید جوابگوی افرادی که سرمایه خود را در بورس هزینه کردند باشد، مجلس و مردم انتظار دارند برخورد جدی شود وازقوه قضائیه انتظار داریم با افرادی که باعث ضرر مردم شده با شدت برخورد کنند.

وی به تودیع و معارفه شهردار اشاره کرد و گفت: توقع مردم از شهرداری زیاد است و بجا من انتظار دارم شهردار و مسؤولین در بین مردم حضورداشته باشند و از نظراتی که مردم می‌دهند استفاده کنند مردم هم‌دست شهردار را بگیرند و در همه عرصه کمک کنند تا باعث رشد و توسعه شهر شود.

بنی‌جمالی بیان داشت: من از شهردار و سایر مسؤولان شهری دعوت می کنم که در بین مردم حضور داشته باشند چرا که  حضرت امیر  در نامه‌ای به مالک اشتر می‌فرمایند که از دید مردم پنهان نباش و در بین مردم حضور داشته باش؛ مسؤولان باید بدانند که بین مردم و آن‌ها حجاب وجود نداشته باشد چون حضور شما در بین مردم اولاً باعث می شود که علم و اشراف و اطلاعات شما به حوزه استحفاظی بیشتر شود.

امام‌جمعه چادگان تصریح کرد: حضور در بین مردم مهم است و باید مردم آن‌ها را ببینند و شما هم مردم را ببینید، نظرات مردم را استفاده شود چرا که نظرات مردم دلسوزانه است و کسی نمی‌خواهد از شهرداری مچ‌‌گیری کند.

وی اظهار داشت: همه مسؤولان حضور اجتماعی‌شان را پررنگ کنند خصوصاً شهرداری که با نظم و انضباط شهری در ارتباط است چرا که  اگر شما در حجاب باشند و پنهان باشند خیلی از موضوعات کوچک، بزرگ می‌شود و بزرگ جلوه داده خواهد شد.

بنی‌جمالی خاطرنشان کرد: دو روز شما در منظر عمومی نباشید؛ می‌گویند اصلا این فرد در شهر نیست، اصلاً به شهر نمی‌آید و در استانداری است، دنبال کارهای خودش هست ولی حضور اجتماعی مسؤول همه این صحبت‌ها را خنثی می‌کند، توطئه توطئه گران خاموش می‌شود و فتنه فتنه گران نقش بر آب می‌شود. 

وی در پایان گفت: نکته مهم این است که شهرداری طرح‌های بلندمدت داشته باشند و شاهد تحول بنیادین و اساسی در نظام شهری چادگان باشیم.

انتهای پیام /۶۳۰۴۶/ج۲۰/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا