اخبار جدید

امام جمعه مهریز؛ انتخاب فرد متعهد برای ریاست جمهوری به این جایگاه عظمت می‌بخشد

به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز، حجت‌الاسلام ولمسلمین علی اصغر زارع در خطبه‌های امروز نماز جمعه این شهرستان با اشاره به ضرورت دقت در انتخاب افراد برای ریاست جمهوری، اظهار کرد: هر زمان توانستیم فردی را انتخاب کنیم که به توصیه‌های رهبر معظم انقلاب عمل و در آن مسیر حرکت کند می‌توانیم امیدوار باشیم که مشکلات کشور ایران حل می‌شود.

وی با بیان این‌که انتخاب فردی متعهد به جایگاه ریاست جمهوری عظمت می‌بخشد، افزود: وقایع آمریکا نشان داد این دولت پوشالی و بدون دمکراسی کارش به جایی رسیده که دوستانشان با انگشت حیرت او را سرزنش می‌کنند.

امام جمعه مهریز در ادامه به سالروز وفات شهادت حضرت ام البنین اشاره کرد و گفت: گوشه‌ای از عظمت حضرت ام البنین را مادران شهید متوجه می شوند.

خطیب نماز جمعه مهریز تصریح کرد: مادری که بتواند فرزندی مفید و سودمند برای جامعه در دامن خود پرورش دهد هرگز با یک بانویی که می‌خواهد شوهر و فرزند خود را رها کند تا برای خود در یک اداره شغلی مناسب مدرک تحصیلی خود پیدا کند قابل مقایسه نیست.

حجت‌الاسلام زارع با بیان این‌که وظیفه مادران در جامعه کنونی معلمی و تربیت فرزندان به نحو احسن است، تأکید کرد: توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه زمینه ساز توسعه اقتصادی است و این مهم در گرو توجه به دستورات دینی است.

انتهای پیام/چ


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا