اخبار جدید

آخرین آمار کرونا در اردبیل| بستری شدن ۳۳ مبتلای جدید/ ۶۲ بیمار بد حال تحت مراقبت ویژه هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، شهرام حبیب‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی شبانه‌روز گذشته ۳۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند.

وی افزود: از ۳۳ بیمار بستری شده جدید، ۱۸ نفر از اردبیل، ۷ نفر از پارس‌آباد، ۲ نفر از مشگین‌شهر، ۳ نفر از گرمی و ۳ نفر از خلخال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل ادامه داد: همچنین ۱۹ بیمار مبتلا به کرونا نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان اردبیل مرخص شدند.

۶۲ بیمار بد حال تحت مراقبت ویژه هستند

حبیب‌زاده تصریح کرد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری مبتلا به کرونا در استان اردبیل ۲۰۱ نفر است که از این تعداد ۶۲ بیمار بدحال در بخش ICU تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

وی بیان کرد: هم‌اکنون شهرستان‌های پارس‌آباد، خلخال و سرعین در وضعیت زرد (خطر متوسط) و شهرستان‌های اردبیل، مشگین‌شهر، بیله‌سوار، نیر، کوثر، گرمی، نمین و اصلاندوز در وضعیت آبی (کم‌خطر) قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: از عموم هم‌استانی‌ها درخواست می‌کنیم تا همچنان رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله فاصله اجتماعی و استفاده‌ از ماسک را جدی گرفته و در اولویت خود قرار دهند و از ساده‌انگاری کرونا خودداری کنند.

– انتهای پیام/۳۴۶۳/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا