اخبار جدید

۳۰ دی ماه آخرین مهلت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان متقاضی بازگشت به تحصیل

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، محمد حسن صیف در جمع خبرنگاران که پیش از ظهر امروز برگزار شد، با اشاره به آخرین مهلت بخشودگی بدهی و سنوات دانشجویان ورودی سال ۹۷ و ماقبل آن اظهار داشت: دانشجویانی که به هر دلیل، تحصیل را رها کرده و متقاضی بازگشت به تحصیل بوده تا ۳۰دی ماه سال جاری می‌توانند به ادامه تحصیل بازگردند.

وی با بیان اینکه این مهلت تمدید نخواهد شد، افزود: دانشجویانی که به هر دلیلی تحصیل را رها کرده اند، فقط تا پایان دی ماه سال جاری برای ارائه درخواست به مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور محل تحصیل شهرستانهای فارس فرصت دارند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس ادامه داد:️ همه دانشجویان دانشگاه پیام نور از تمام تسهیلات کالا کارت و وام های دانشجویی برخوردار خواهند بود و از این نظر هیچگونه تفاوتی میان دانشجویان وجود نخواهد داشت.

شرایط ویژه دانشگاه برای شاغلین و بانوان خانه‌دار

وی با بیان این که سهم بالایی از آزمون‌ها و کلاس‌های درس در دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود بیان داشت: شیوه آموزشی دانشگاه پیام نور به دانشجویان این امکان را می‌دهد که حتی بدون حضور در کلاس درس بتوانند به تحصیل ادامه دهند و دانشجو خود انتخاب می‌کند که از کدام شیوه حضوری، نیمه حضوری و یا الکترونیکی برای تحصیل خوداستفاده کند.

تحصیل همزمان در دو رشته و اختیاری بودن شهر محل برگزاری امتحانات پایان ترم

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس و دبیر منطقه هفت کشور تصریح کرد: تحصیل همزمان در دو رشته، پایین‌ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در کلاس‌های درس، اعطای وام یک و چهار دهم درصد برای کل شهریه تحصیلی، سهولت در تغییر رشته و مهمانی در شهر مورد نظر دانشجو، تعیین شهر محل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو از مهم‌ترین مزایای این دانشگاه است.

انتهای پیام/ن


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا