اخبار جدید

اخباری: ماشین‌سازی در لیگ برتر خواهد ماند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمدسعید اخباری در نشست خبری پیش از بازی تیمش گفت: دیدار ماشین‌سازی و نساجی مازندران با هواداران فوتبال فهمی که دارد تقابل دو تیم ریشه‌دار، قدمی و پرهوادار فوتبال ایران است و نقطه اشتراک این دو تیم در هواداران پرشور و فوتبال فهم آن است که فردا یک دیدار زیبا و تاکتیکی را شاهد خواهند بود.

 

بخش خصوص اشتراک دو تیم است

 

وی گفت: دیگر وجه اشتراک این دو تیم در بخش خصوصی بودن آنهاست که باری از دوش فوتبال دولتی برداشته‌اند و این یک قدم بزرگ در ورود به فوتبال حرفه‌ای است و فوتبال ایران باید قدردان این نفرات باشند که به خاطر مردم و ورزش یک شهر از سرمایه خود هزینه کرده و برای نشاط اجتماعی و افتخار شهر و استان تلاش می‌کنند.

 

فقط اتابک را از فصل گذشته داریم

 

اخباری افزود: ماشین‌سازی تیمی است که نسبت به فصل گذشته 96 درصد تغییر داشته است و تنها اتابک زارعی را از فصل گذشته دراختیار داریم و 24 بازیکن جدید به این تیم اضافه شده‌اند و همین موضوع باعث می‌شود که رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان داشته باشد ولی الان بچه ها شناخت خوبی از هم پیدا کرده‌اند و با اینکه ما اقتصادی‌ترین تیم لیگ برتر هستیم، بازیکنان با انگیزه‌ای داریم که می‌خواهند حق خود را از این فوتبال بگیرند و داخل زمین شرافتمندانه کار کرده و از جان مایه می‌گذارند.

 

داوران جوان را تحت تاثیر قرار می‌دهند

 

سرمربی ماشین سازی گفت: من در پنج دیداری که به عنوان سرمربی در کنار ماشین  بوده‌ام در چهار دیدار از داوری ضرر کرده‌ایم و روی اشتباه سهوی داوری پنالتی دادیم، روی خطایی که اشتباهی گرفته شده بود گل خوردیم ولی اعتراض نکردیم اما برخی ها تلاش می‌کنند که داوری‌ها را تحت تاثیر قرار دهند. از مسوولین برگزاری لیگ و تیم ها می‌خواهم در لیگی که به مربیان و داوران جوان اعتماد شده تلاش کنند تا فضا کمی حرفه‌ای تر شود و ‌ حریفان در طول هفته با بیانیه‌هایی که علیه داوری‌های قبلی خود داشته‌اند، مربیان جوان را تحت تاثیر قرار می‌دهند و تمرکز را از آنان خواهند گرفت.

 

قطعا در لیگ برتر خواهیم ماند

 

وی خاطرنشان ساخت: تیمی که نوپا است و تغییرات کلی داشته زمان خواهد برد تا به هماهنگی برسد ولی من این قول را میدهم که با غیرت و شرافت این بازیکنان قطعا در لیگ برتر خواهیم ماند و رتبه‌های بالاتری را نیز خواهیم دید. ما در دیدارهای گذشته نیز بازی های خوبی داشته‌ایم و تنها بد شانس بوده‌ایم و هواداران این اطمینان را داشته باشند که این تیم با همین بازیکنان باغیرت و شرافتمند در لیگ برتر خواهد ماند.

 

انتهای پیام/60017


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا