اخبار جدید

جریان‌سازی گفتمان انقلابی، اسلامی از اهداف طرح ملی ایران قوی است

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک حجت‌الاسلام مصطفی ذوالفقاری در نشست با مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان زرندیه اظهار کرد: طرح ایران قوی یکی از بهترین طرح‌های فرهنگی است که با بهره‌گیری از قرآن، سیره اهل بیت(ع)، مسجد و گام دوم انقلاب اسلامی می‌تواند کمک شایانی در پیشبرد اهداف فرهنگی کشور داشته باشد.

وی ادامه داد: فعالان کانون‌های مساجد می‌بایست با ثبت فعالیت‌های خود در سامانه بچه‌های مسجد(فهما) امتیاز کسب کنند که کانون‌های برتر بر اساس این امتیازات انتخاب خواهند شد.

ذوالفقاری در ادامه جریان‌سازی گفتمان انقلابی، اسلامی را یکی از اهداف طرح ملی ایران قوی ذکر کرده و از مدیران کانون‌های مساجد شهرستان خواست برای اجرایی شدن هر چه‌بهتر این طرح اهتمام داشته باشند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرندیه هم در این نشست گفت: مسجد به یقین مهمترین پایگاه دینی، فرهنگی و اجتماعی مسلمانان است و کماکان بهترین پایگاه مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن مساجد می‌باشند و هنر مدیران نظام اسلامی در این است که بتوانند از این قابلیت و کارکرد مساجد با برنامه‌ریزی صحیح به بهترین نحو بهره‌برداری نمایند.

احمد جوانمرد از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به‌عنوان بازوان توانمند این اداره در اجرای بسیاری از برنامه‌های فرهنگی هنری به‌ویژه فرهنگ دینی نام برده و ادامه داد با حمایت از فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می‌توان قدم‌های بسیار مهمی را در راستای مقابله با مشکلات و معضلات فرهنگی اجتماعی جامعه برداشت.

شایان‌ذکر است در پایان این نشست تعدادی از مدیران کانون‌ها به ارائه نقطه نظرات خویش پرداختند.

انتهای پیام/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا