اخبار جدید

جایزه بهترین صدا گذاری جشنواره گیمفا برزیل به هنرمند کردستانی رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، فیلم کوتاه تعدیل با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی در مورد دو دوست و همکار است که یک اتفاق آنها را در موقعیت عجیبی قرار می‌دهد.

این فیلم که با تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان کردستان تولید شده است بیش از این در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی عناوین مختلفی را در بخش کارگردانی، بهترین فیلم و … دریافت کرده است. 

در این فیلم: عزیز نعمتی، سمیه رحیمی، سوران رضوانی‌زاده، شاداب کوکبی، آرسام حسین پناهی، نیها شیخی به عنوان بازیگر ، زانیار لطفی بعنوان تصویر بردار ، تدوینگر و صداگذار ، فردین ملاسلیمی صدابردار، سمیرا فقیه سلیمانی به عنوان منشی صحنه، مهران سروری دستیار کارگردان و ثنا شریعتی به عنوان دستیار تصویر برداری  کیوان سروری را یاری کرده‌اند.

زانیار لطفی ( 1360 – سنندج) کارگردان، فیلمبردار و تدوینگر فارغ التحصیل سینما در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر تهران بوده و دارای مدرک کارشناسی با گرایش تدوین است.

وی  از سال 1384 با ورود به انجمن سینمای جوانان ایران در عرصه فیلمسازی فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون در بیش از 40 اثر کوتاه و بلند داستانی و مستند با عناوین فیلمبردار، تدوینگرو صداگذار مشارکت داشته است.

لطفی از سال 1393 مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری استان کردستان بوده و بعنوان مدیر گروه سینما و مدرس در دانشگاه علمی کاربردی و انجمن سینمای جوان کردستان به تدریس مشغول است.

انتهای پیام/2330/71


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا