اخبار جدید

فارس من| دهیاری روستای ایران آباد مشکل آب گرفتگی را همان روز حل کرد/ سال آتی ۱۲ هزار متر از خیابان های روستا آسفالت می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند. 

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع «به داد کوچه‌های سیل زده ایران آباد برسید» را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار پیگیری موضوع از مسؤولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند. 

در پیگیری این سوژه؛ محبوب حسینی، بخشدار مرکزی شهرستان پارس آباد از انتشار خبر پرشدن آب در یکی از خیابان‌های روستای ایران آباد در شبکه‌های مجازی خبر داد و اظهار کرد: خبر منتشر شده در شبکه مجازی یک خیابان فرعی بود که بعداز اتمام بارندگی در همان روز توسط دهیاری روستای ایران آباد حل شده است.

وی افزود: در اویل سال آتی حدود ۱۲ هزار متر مربع از خیابان‌های روستای ایران آباد شهرستان پارس آباد آسفالت‌ریزی خواهد شد و هیچ خیابان خاکی و بدون زیر ساخت در این روستا باقی نخواهد ماند. 

بخشدار بخش مرکزی شهرستان پارس آباد تاکید کرد: برای رسیدگی به امور مردم با هیچ احدی تعارف نخواهیم داشت و در این زمینه از همه ظرفیت‌های قانونی استفاده می‌کنیم.

حسینی تصریح کرد: مردم شریف روستا مستحق هرگونه توجه از طرف مسؤولان هستند و  دولت اقداماتی برای افزایش درآمد مردم روستاها اندیشیده تا ماندگاری در جمعیت روستاها افزایش یابد.

وی گفت: دفتر بخشدار مرکزی هر روز در وقت اداری به جز روز جمعه برای مراجعین و حل مشکلات روستائیان باز است.

انتهای پیام/3463/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا