اخبار جدید

آغاز عملیات پروژه زیرگذر پرحاشیه شهرداری کاشان با تأخیر 5 ماهه

علیرضا پورعسگری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان، بابیان اینکه، در ۹۰ سال عمر شهرداری پروژه زیرگذر بزرگ‌ترین پروژه است که در کاشان در حال ساخت است، اظهار کرد: قرارگاه خاتم انبیا متعهد شد ۳۰۰ میلیارد تومان کار عمرانی در خصوص تقاطع‌های غیر هم‌سطح در کاشان اجرا کند.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان گفت با اشاره به اینکه این قرارداد در دی کاه ۱۳۹۷ بین شهرداری و قرارگاه خاتم بسته شه است، افزود: با آنالیز اولیه پیمانکار قیمت اولیه پروژه ۱۰۰ میلیارد تومان برآورد شده بود اما تغیر قیمت‌ها باعث شد افزایش دو برابری در تهیه مصالح و مواد اولیه را داشته باشیم که خوشبختانه شهرداری به تمام تعهداتش عمل کرده است.

وی بابیان اینکه برای این پروژه ۷۰ درصد زمین و ۳۰ درصد پول نقد در قرارداد منعقدشده است، بیان داشت: پروژه زیرگذر با تأخیر ۵ ماهه آغاز شد که دلیل اصلی آن گرفتن مجوزهای لازم و ناهماهنگی بین اعضای شورای شهر بود.

  پورعسگری با اشاره به اینکه، امیدواریم تا مرداد ۱۴۰۰ شاهد افتتاح و بهره‌برداری پروژه باشیم، افزود: باید در نظر داشته باشیم که آماده‌سازی تأسیسات زمان زیادی می‌گیرد اما با توجه به روزشمار با تأخیر کمتر از ۳ ماه پروژه را افتتاح خواهیم کرد

انتهای پیام/۶۳۱۰۸/ج۱۰/

 

 


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا