اخبار جدید

اهدای 125 تبلت و لپ‌تاپ به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند شهرستان سیریک

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، یعقوب برخورداری بر تهیه و توزیع تجهیزات لازم برای تحصیل دانش‌آموزان جامعه هدف تأکید و گفت: کمیته امداد با برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته و باهم افزایی منابع دولتی، کمک‌های خرد مردم، حمایت حامیان ایتام و محسنین، مشارکت دستگاه‌ها و سازمان‌ها تلاش می‌کند تا هیچ دانش‌آموز نیازمندی از تحصیل باز نماند که بر همین اساس از ابتدای شروع مدارس با کمک خیران و حامیان نیکوکار تاکنون 125 دستگاه تبلت و لپ تاپ تهیه و بین دانش آموزان و دانشجویان نیازمند تحت حمایت این نهاد اهدا شد.

وی افزود: این تعداد دستگاه که شامل 81 دستگاه تبلت و 44 لپ تاپ به ارزش یک میلیارد و شش میلیون تومان بوده که این دستگاه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین دانش آموزان و دانشجویان خانواده‌های ایتام و نیازمند تحت حمایت این نهاد توزیع شد.

این مقام مسئول یادآور شد: در حال حاضر 774 دانش‌آموز و 89 دانشجو تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سیریک هستند که از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند می‌باشند.

رئیس کمیته امداد شهرستان سیریک ضمن تشکر و قدردانی از تمامی خیرین و حامیان نیکوکار که در یاری‌رسانی نیازمندان مشارکت می‌نمایند، گفت: مردم عزیز می‌توانند برای کمک به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند از طریق کد دستوری #۰۷۶11*۸۸۷۷* در تهیه ملزومات تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان نیازمند مشارکت نمایند.

 انتهای پیام/ 88055


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا