اخبار جدید

روحانی: سقوط ترامپ شکست سیاست فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی است/ شاهد یک حرکت باثبات در اقتصاد هستیم

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت با بیان اینکه امسال در ایام سالروز فرار شاه معدوم با حادثه ای شبیه آن حادثه در سطح دیگری از جهان مواجه هستیم، اظهار داشت: آن روز در ۲۶ دی ماه فرار آن مزدور، نمادی برای رسوایی و پایان استبداد و استعمار خارجی در ایران بود و امروز هم با یک پدیده کم نظیری از سقوط یک مستبد دیگر در آمریکا مواجه هستیم و آنجا هم امروز پایان یک دولت و آغاز یک دولت جدید نیست.

وی افزود: در آن جا هم امروز یک سقوطی را همراه با رسوایی و سرافکندگی از سوی کاخ سفید می بینیم و نشانه‌ای از این است که در دنیا قلدرمآبی و نژاد پرستی و زیر پا گذاشتن قانون پایان خوبی نخواهد داشت.

رئیس جمهور ادامه داد: در طول سه سال گذشته که مردم عزیز و صبور ما در برابر این تروریست بزرگ تاریخی مقاومت کردند و علیرغم اینکه آنها می خواستند ۳ ماهه نظام را سرنگون کنند، خودشان با رسوایی سرنگون شدند.

روحانی تاکید کرد: این روزها پایان یک دولت نیست و ما شاهد شکست سیاست فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی نسبت به یک ملت هستیم که آنها می خواستند زندگی مردم را به هم بریزند و ما می بینیم که در پایان 3 سال جنگ و خشونت و اقدامات تروریستی امروز شاهد احیای اقتصاد کشورمان هستیم و در پایان سال 99 شاهد یک حرکت باثبات در اقتصاد کشور هستیم.

ادامه دارد…


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا