اخبار جدید

لیگ برتر والیبال|برد سه امتیازی شهداب و باخت یک امتیازی خاتم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در یزد، از هفته بیستم لیگ برتر والیبال کشور تیم های شهداب یزد و راهیاب ملل کردستان در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند که بلندقامتان شهداب در دو دست ابتدایی این بازی با نتیجه مشابه ۲۰-۲۵ مقابل نماینده رامسر به پیروزی رسیدند.

شاگردان محمد عمده غیاثی در دست سوم با ایجاد فاصله ۱۲ امتیازی سطح کیفیت خود را با والیبالیست های راهیاب ملل به نمایش گذاشتند و با پیروزی ۱۳-۲۵ در دست سوم هر سه امتیاز این بازی را از آن خود کردند. نارنجی‌پوشان شهداب تا پایان هفته بیستم لیگ برتر والیبال با ۳۷ امتیاز در رده پنجم جدول ۱۴ تیمی این رقابت ها قرار دارند.

همزمان با دیدار شهداب، خاتم اردکان دیگر نماینده استان در سالن فدراسیون والیبال مقابل تیم هورسان رامسر یک ماراتن والیبال را برگزار کرد.

والیبالیست های خاتم اردکان که دست اول این دیدار را ۲۰-۲۵ به حریف رامسری واگذار کرده بودند در دست های دوم و سوم به ترتیب با نتایج ۲۵-۲۷ و ۱۹-۲۵ پیروز میدان شدند.

بلندقامتان خاتم در دست چهارم درحالی که فاصله امتیاز شش امتیازی را با والیبالیست های هورسان ایجاد کرده بودند نتوانستند برتری خود را حفظ کنند و ۲۳-۲۵ دست چهارم را واگذار کردند.

نماینده اردکان در دست پنجم هم ۹-۱۵ مغلوب حریف خود شد و به یک امتیاز این دیدار بسنده کرد و تیم خاتم اردکان تا پایان هفته بیستم لیگ برتر والیبال با ۱۵ امتیاز در رده دوازدهم جدول مسابقات قرار گرفته است.

انتهای پیام/د


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا