اخبار جدید

یکپارچه‌سازی امور آب و فاضلاب سامان به پایان رسید

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، کمال اکبریان عصر امروز در جلسه‌ای که با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد، گفت: قطار یکپارچه‌سازی امور آب و فاضلاب شهرستان‌ها در سامان به ایستگاه آخر رسید.

فرماندار شهرستان سامان ضمن تشکر از زحمات کارکنان و مسؤولان شرکت آب و فاضلاب ادامه داد: توجه به تأمین آب بیش از نیاز آماری و استانداردها در شهرها و روستاهای شهرستان سامان به واسطه توریست پذیر بودن آن‌ها از جمله درخواست‌های مردم است که البته تا کنون با زحمات کارکنان آب و فاضلاب به انجام رسیده است.

وی با تشکر از راه‌اندازی آب و فاضلاب در بخش زاینده‌رود جهت ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مردم شهر هوره و روستاهای آن مناطق افزود: امید است که تکمیل طرح‌های در دست اجرای آب و فاضلاب به زودی انجام شود و مردم بزودی از برکت و مزایای آن‌ها بهره‌مند گردند.

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره  شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با اشاره به یکپارچه‌سازی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی که در جهت چابک‌سازی سیستم و ارائه خدمات بهتر انجام گردید، اظهار کرد: امید است که با به انجام رسیدن این مهم و استفاده از ظرفیت‌های دو شرکت بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/3339/م


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا