اخبار جدید

از کاهش مبتلایان به کرونا تا توزیع بسته های معیشتی در طرح شهید سلیمانی

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین رزمایش چند جانبه مسجد محور بسیجیان مسجد امام علی(ع) اراک گفت: خوشبختانه امروز به برکت طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی شاهد موفقیت های بزرگ و کنترل نسبی بیماری کرونا هستیم و این از دستاوردهای این طرح بزرگ است که به همت بسیجیان انجام می شود.

وی افزود: امروز بیش از ۲ ماه از گذشت اجرای طرح شهید سلیمانی در استان مرکزی و شهر اراک می گذرد که خوشبختانه از ابتدای شروع طرح شاهد همکاری و مشارکت بی نظیر مردم هستیم که قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه اراک بیان کرد:آن چیزی که امروز باید بیش از گذشته مورد توجه باشد همکاری و مشارکت سایر دستگاه ها با بسیجیان است که اگر به تحقق برسد قطعا دستاوردهای این طرح بزرگ بیشتر خواهد بود.

مهجوری با بیان اینکه در طرح شهید سلیمانی علاوه بر تشکیل کمیته های رصد، حمایتی، نظارتی و مراقبتی مشاوره های پزشکی و درمانی به مردم ارائه می شود و سایر اقدامات حمایتی به شکل محله محور و مسجد محور انجام می شوند، بیان کرد: بیش از یک هزار و ۹۷۵ نفر از بسیجیان در سطح اراک آموزش تخصصی دیدند که در کمیته های طرح شهید سلیمانی مشغول به فعالیت هستند.

وی گفت: طرح شهید سلیمانی محدود به مقطع زمانی خاص نیست بلکه این طرح جامع برای شرایط کرونایی است و تا ریشه کن شدن کرونا با قوت ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه اراک با اشاره به اینکه مهمترین مسئله ای که در طرح شهید سلیمانی قابل توجه است برکات این طرح برای سلامت فردی و جمعی است چراکه آموزش هایی که در طرح به مردم ارائه می شود قابلیت استفاده برای بعد از کرونا هم دارد، افزود: این طرح می تواند در  حفظ سلامت و تقویت آموزش سلامت مردم و جامعه بسیار موثر واقع شود.

وی تصریح کذد: تاکنون بیش از ۷۲ هزار بسته معیشتی در سطح شهر اراک توزیع شده و با برنامه ریزی ها سعی داریم ماهیانه این اقدام خداپسندانه را انجام دهیم که از کلیه مردم، خیرین و دستگاه های مختلف دعوت می کنیم در این کار مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا