اخبار جدید

اقدامات جهادی اصفهانی‌ها در 8 استان

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، کریم زارع ظهر امروز در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه ساخت هزار و ۱۵۰ واحد مسکونی ویژه محرومان اظهار کرد: فعالیت‌های اجرایی برای ساخت منازل در حال انجام است و از امروز شهرستان‌ها انسجام بیشتری خواهند داشت؛ همچنین علاوه بر ساخت هزار و ۱۵۰ مسکن محرومان، لوله‌کشی گاز نیز برای خانواده‌های محروم در حال اجرا است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: همکاری‌های بسیج و کمیته امداد باید بیش از پیش افزایش یابد چرا که خدمت به محرومان وظیفه ما است.

وی تصریح کرد: کمیته امداد در بخش عمرانی اقدامات مختلفی را در دست اقدام دارد که از جمله آن‌ها خرید و ساخت مسکن محرومان، تعمیرات مسکن و تأمین رهن و اجاره منازل مسکونی است.

زارع با بیان اینکه بیش از ۳ هزار واحد مسکن محرومان در سال گذشته تعمیر و بازسازی‌شده است، عنوان کرد: مبلغ ۳۰ میلیون تومان در شهرهای بزرگ و ۲۰ میلیون تومان نیز در شهرهای کوچک به عنوان رهن و اجاره محرومان در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان تأکید کرد: برای این هزار و ۱۵۰ واحد تقریباً ۵۰ میلیون به‌عنوان وام بلاعوض و ۵۰ میلیون نیز به‌عنوان وام قرض‌الحسنه به هر یک از منازل تخصیص داده می‌شود.

جهادگران اصفهانی در 8 استان فعالیت می‌کنند

حسن عجمی نیز با بیان اینکه دو هزار گروه جهادی در سطح استان اصفهان به‌صورت فعال وجود دارد، گفت: جهادگران اصفهان در استان‌های مختلف از جمله کردستان، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، لرستان، کرمان، یاسوج، خوزستان، ایلام و همچنین در ۲۸ منطقه و ۶۰۰ روستای استان اصفهان فعالیت می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: در هفته بسیج ۵۳ پروژه محرومیت‌زدایی انجام شده است و ۳۴۱ پروژه در شهرستان‌های استان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا پروژه‌ها را سریع‌تر تحویل دهیم، خاطرنشان کرد: با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) ساخت ۱۱۵۰ مسکن محروم را آغاز خواهیم کرد و امیدوار هستیم شاهد یک حرکت جهادی خوبی در سطح استان باشیم.

انتهای پیام/۶۳۰۵۵/ر۲۰/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا