اخبار جدید

امروز مردم بیش از هر زمان دیگری نیاز به کار و خدمت دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، آیت الله سیدمرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه شهرستان ورامین ظهر امروز در دیدار با آیت الله مصباحی مقدم عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلح نظام که در بیت معظم له برگزار شد، اظهار کرد: امروز مردم بیش از هر زمان دیگری به کار و خدمت نیاز دارند ؛ باید تنها به فکر خدمت به مردم ، فارغ از تعلقات جناحی و سیاسی بود.

وی گفت: خدا را شکر کشور جمهوری اسلامی ایران، دارای آرامش، امنیت و استقلال است، در زمان رضاشاه گرسنگی در کشور بیداد می کرد، کسانی که ظلمت و تاریکی آن دوره را دیده اند درک می کنند که وضعیت کنونی با همه مشکلات بسیار خوب است. 

امام جمعه ورامین به مظلومیت جمهوری اسلامی اشاره کرد و ادامه داد: نظام اسلامی همواره در موضع دفاع در برابر تهاجم جبهه باطل برآمده است، اما این دفاع همواره مقتدرانه و مبنی بر وعده پروردگار در خصوص پیروزی جبهه حق بر باطل است.

آیت الله محمودی با بیان این که خدا می خواست که این انقلاب بماند و استمرار یابد، تاکید کرد: رژیم طاغوت جنایات فراوانی مرتکب شد، لکن مردم و همه از مذاهب، عقاید و اقشار مختلف ایستادند و مقاومت کردند تا انقلاب پیروز شود.

وی پایان خاطرنشان کرد: امروز هرکس در هر کسوتی که باشد، باید برای خدمت در این نظام و برای انجام وظیفه گام بردارد.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا