اخبار جدید

بهره‌مندی تمام مددجویان کمیته امداد، از خدمات بیمه‌ای و پزشک خانواده

پیمان ترکمانه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه توجه به تامین سلامت و بهداشت خانواده‌های تحت حمایت، از جمله مهمترین خدمات این نهاد با رویکرد توانمندسازی محرومان است اظهار کرد: همه خانواده‌های تحت حمایت این نهاد برای بهره‌مندی از خدمات بیمه سلامت، دارای دفترچه بیمه بوده و ۹۰ درصد هزینه‌های درمانی آنها به صورت رایگان تامین است.

وی با تاکید مجدد بر اهمیت موضوع تامین سلامت نیازمندان افزود: از آنجایی که ۱۰ درصد از هزینه‌های درمان، در زمان مراجعه به مراکز کلینیکی و پاراکلینیکی باید توسط بیمار، به عنوان فرانشیز پرداخت شود، همه مددجویان از خدمات بیمه تکمیلی هم برخوردار هستند که با ارائه این خدمت، تقریباً صددرصد هزینه‌های درمانی مددجویان تحت حمایت به صورت رایگان است.

وی با بیان اینکه برای تسهیل و بهبود فرآیند درمان نیازمندان، همه خانواده‌های تحت حمایت دارای پزشک خانواده هستند عنوان کرد: برای پرداخت کمک هزینه فرانشیز به مددجویان، در قالب بیمه تکمیلی، بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طی ۹ ماهه امسال هزینه شده است.

ترکمانه با بیان اینکه بیماران صعب‌العلاج خانواده‌های زیرپوشش، علاوه بر خدمات فوق، از خدمات ویژه‌ای نیز برخوردار هستند گفت: طی ۹ ماهه امسال ۳۵۲ میلیون تومان در زمینه‌های مختلف درمانی به این افراد زیرپوشش مساعدت شده است.
انتهای پیام/۸۹۰۰۳/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا