اخبار جدید

برگزاری دوره‌های مربیگری تکواندو به میزبانی تبریز

‌به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، ابوالفضل حبیب‌چشمه‌ مسوول آموزش هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در این دوره آموزشی مدرسان فدراسیون، کلیه مفاهیم مصوب و ابلاغ شده از سوی فدراسیون را با جدیت کامل ارائه کردند و به دفعات پرسش و پاسخ انجام گرفت و شرکت‌کنندگان در دوره هم به سوالات مدرس پاسخ دادند که نشان از سطح بالای مشارکت در کلاس‌های دوره بود.

‌وی افزود: حضور و غیاب مربیان حاضر در این دوره به صورت چند مرحله‌ای در ابتدای هر کلاس و همچنین بعد از تایم استراحت، پس از برقراری ارتباط تصویری با هر یک از شرکت کنندگان، انجام می‌گرفت.

‌حبیب‌چشمه تصریح کرد: با توجه به مجازی بودن این دوره، موانع و مشکلات ویژه‌ای بر آن مترتب بود که مرتفع کردن این موانع در دوره‌های بعدی بسیار مفید خواهد بود.

به گفته وی نیاز به آموزش کافی محیط نرم‌افزار اسکای روم به مدرسان، بروز مشکلات مربوط به اینترنت هنگام تدریس مدرسان، عدم حضور یک کارشناس IT برای رفع موانع انفورماتیکی مدرسان از جمله چشم‌گیرترین مشکلاتی است که رفع آنها به بهبود کیفیت دوره‌های بعدی کمک خواهد کرد.

‌مسوول آموزش هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی خاطر نشان ساخت: برای تشخیص هویت افراد شرکت‌کننده در دوره‌های آموزشی، پیشنهاد شد کد ملی تکواندوکاران لینک‌دار باشد تا در مواقع نیاز تصویر شرکت کنندگان توسط مدیر دوره رویت و با فرد حاضر در کلاس مطابقت داده شود.

‌وی در پایان از تلاش‌های مسوول کمیته آموزش فدراسیون تکواندو و همکاران‌شان و همچنین مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی در برگزاری هر چه بهتر دوره‌های مربیگری و داوری قدردانی کرد.

انتهای پیام/60017


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا