اخبار جدید

12 هزار بسته معیشتی در لنجان توزیع می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، مهدی محمدی ظهر امروز در نشست خبری هیات منتظران لنجان اظهار کرد: بیش از ۱۹۸ شخصیت داخلی و خارجی در مراسم های هیات منتظران لنجان حضور پیدا کردند و در سال‌های گذشته موفق به انعقاد تفاهم نامه با تولیت‌های حرمین شرفین کربلای معلی شدیم.

مسؤول هیات منتظران لنجان با اشاره به برگزاری کنگره بزرگ گرامیداشت شهدای مدافع حرم ۶ کشور منطقه در لنجان و به میزبانی هیات منتظران خاطرنشان کرد: این همایش که در سال ۹۶ برگزار شد در کنار تمامی ۱۱۷ مدعوان خارجی خود میهمان ویژه ای داشت و آن شخص کسی نبود جز شهید سرافراز اسلام ابو مهدی المهندس.

وی یادآور شد: مردمی بودن یک هیات مولفه مهمی است که باید نصب العین همگان قرار گیرد و بحمدالله هیات منتظران لنجان این ویژگی را در خود نهادینه کرده است.

محمدی از آماده سازی بیش از ۱۲ هزار بسته معیشتی، بهداشتی و فرهنگی توسط هیات منتظران لنجان خبرداد و افزود: ما با تاسی از رهبر معظم انقلاب تاکید خود را بر روی کمک مومنانه و حمایت از قشر کم برخوردار و ترویج ویژه برنامه هر خانه یک هیات گذاشتیم.

مسؤول هیات منتظران لنجان افزود: افراد نیازمند منطقه توسط پیرغلامان هیات منتظران در ۱۳۷ مسجد شناسایی شده اند و در روزهای آتی بسته های معیشتی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت و این اقدام همراه با یک رزمایش بزرگ با حضور مسؤولان انجام همراه خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از ایام کرونا ویژه برنامه‌هایی را در کشور لبنان، سوریه و افغانستان داریم که امیدواریم هرچه زودتر شاهد برگزاری همایش‌ها و کنگره های بزرگی در جبهه مقاومت باشیم.

انتهای پیام/۶۳۰۸۱/ج۲۰/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا