اخبار جدید

محفل ادبی شب شعر شهدا در کرمانشاه برگزار می‌شود

مهدی عبدالمالکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از برگزاری محفل ادبی شب شعر شهدا با حضور پیکر مطهر چند تن از شهدای گمنام خبر داد و اظهار داشت:این محفل ادبی همزمان با ایام سوگواری فاطمیه و در راستای گرامیداشت یاد شهدای سرافراز، عصر امروز (پنجشنبه، ۱۸ دی‌ماه) در محل اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس واقع در جنب پارک شیرین برگزار می‌شود.

وی افزود: محفل ادبی شب شعر شهدا با با حضور پیکر مطهر چند تن از شهدای گمنام، خانواده‌‌های معظم شهدا، مدیران شهر و شاعران ادبی از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰ و با رعایت دستورالعمل‌ها و نکات بهداشتی برپا می‌شود.

معاون فرهنگی شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه زبان هنر بهترین وسیله بیان احساسات است، گفت: یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس که گنجینه‌های با ارزشی هستند باید با زبان هنر و شعر به نسل جوان و نوجوان منتقل شود. در این محفل ادبی، شاعران جوان و برجسته ی کرمانشاهی به قرائت اشعار خود در وصف ویژگی‌های شهدای دفاع مقدس خواهند پرداخت.

عبدالمالکی تصریح کرد: شهدا الگوی ما هستند و ما باید شهدا را الگوی رسیدن به اهداف و آرمان مقدس انقلاب قرار دهیم.

گفتنی است؛ این برنامه با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، معاونت فرهنگی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس صورت می‌پذیرد.

انتهای پیام/پ


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا