اخبار جدید

مکتب شهید سلیمانی با ولایت مداری آغاز و به شهادت ختم می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بهاباد، حجت الاسلام علی‌اکبر ابراهیمی بشکانی با اشاره به این‌که شهید سلیمانی الگوی کامل ولایتمداری است و معرفی سیره  او کشور را در مقابل توطئه‌های دشمنان بیمه می‌کند، اظهار کرد: مکتب شهید باید بیشتر به مردم  معرفی شود.

وی افزود: سردار سلیمانی در آرزوی شهادت بود و همیشه کلامش این بود «خدایا از تو می خواهم طوری شهید شوم که عضوی از من باقی نماند و در راه رضای تو جان دهم» و این خواسته نشان از دریا دلی سردار دل‌ها دارد.

رییس شورای فرهنگ عمومی بهاباد با بیان این‌که افکار، گفتار و کردار این شهید در عرصه اخلاق، جهاد و نبرد با دشمنان اسلام بی نظیر بود، گفت: شخصیت این شهید مظهر درایت، ایثار، شجاعت و مقاومت است.

وی با بیان این‌که مسیر شهید سلیمانی مسیر سعادت است، تصریح کرد: مکتب شهید سلیمانی با اخلاص و ولایت مداری آغاز و به شهادت ختم می‌شود.

حجت الاسلام بشکانی در ادامه با بیان این‌که حاج قاسم شاگرد نمونه مکتب امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری بود و حرکت در مسیر این شهید باید تداوم یابد، تصریح کرد: حاج قاسم با پیروی بی چون و چرا از ولایت با تمامی وجود در راستای اعتلای انقلاب و اسلام حرکت کرد تا به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

امام جمعه بهاباد با بیان این‌که امروز، اقتدار نظام در منطقه مرهون خون شهدای بزرگی چون شهید سلیمانی و محسن فخری زاده است، گفت: شهید سلیمانی فرزند به حق اسلام بود که نهال وجودش در بوستان امام راحل رشد کرد و تحت زعامت مقام معظم رهبری به شجره طیبه تبدیل شد.

ابراهیمی بشکانی بیان کرد: بزرگی شهید این بود که در پرتو رهبری عمل می‌کرد، این راه همچنان برقرار و حمایت از مظلومان و محرومان همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام /الف


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا