اخبار جدید

“سخاوت” بارزترین ویژگی اخلاقی چهارمین شهید مدافع سلامت در شهرکرد

دکتر الهام رئیسی دوست و همکار تحقیقاتی شهید مدافع سلامت رضوان نورمند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: شهید نورمند عمدتا ساکت و آرامشی غیرقابل وصف داشت و از تعهد و وجدان کاری بالایی برخوردار بود.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد با اشاره به سخاوت و دلسوزی شهید نورمند تصریح کرد: مواردی بسیاری بنده شخصا مشاهده کردم که بیمارانی که دچار مشکل مالی بودند را با هزینه شخصی مورد حمایت قرار داده و پیگیر رفع مشکل تامین هزینه درمان بیماران خود از طریق صحبت با مسؤولان بیمارستان می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: در ماه گذشته مبلغ 20 میلیون تومان برای درمان یکی از بیماران قلبی تبعه افغانستان که از بضاعت مالی کافی برخوردار نبود هزینه کرد و هر زمان که به او می‌گفتیم که چرا اینقدر از جیب خودت هزینه می‌کنی در پاسخ ما می‌گفت که پول هیچ ارزشی ندارد اما سلامتی افراد مهم است.

رئیسی با بیان این موضوع که شهید نورمند یکی از نخبگان کشوری بود و همانند او در زمینه علم EPS در کل کشور از تعداد انگشتان دست کمتر است، گفت: همکاری بسیار مهربان، صبور و پایبند به مسائل اخلاقی بود و در کل زمان همکاری من با ایشان هیچ گونه تندخوئی و بدرفتاری به واسطه خستگی کار یا کمبود امکانات در او مشاهده نکردم.

وی اضافه کرد: این پزشک حاذق متولد 1353 بود و از سال 1393 در بیمارستان‌های چمران اصفهان و هاجر شهرکرد صادقانه و دلسوزانه خدمت‌رسانی کرد و از هیچ کمکی به بیماران خود دریغ نکرد.

انتهای پیام/68033/م


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا