اخبار جدید

عروج اباذرگونه سردار شهید صحرایی

خبرگزاری فارس مازندران ـصادقعلی رنجبر مدرس دانشگاه|  سردار شهید رمضان صحرایی، دلی داشت به سادگی عشق، به تراوت دریا، به صراحت صحرا، به صلابت کوه، به صداقت یک مازندرانی بی‌ادعا و بی ریا، به صمیمیت یک سردار رزمنده،  جانباز ۷۰ درصدی که صادقانه‌ترین کلام‌ها را از حنجره مؤمنش منتشر می‌کرد و با رهاشدن از محاسبات دنیایی، آینه تمام نمای جلب رضایت الهی شد!

اهل هیاهو نبود، هرگز به گدایی مسؤولیت نرفت و حتی یک لحظه تشنه قدرت نشد، به معنی واقعی کلمه، شیفته خدمت بود و بهشت نه بهانه که بهای ایثار اوست که اینک پس از چند دهه انتظار به او ارزانی گشت.

شهیدی که مصداق کامل یار امام و رهبری است که برای این تبعیت، از جان مایه گذاشت! با آنکه در دنیا، سرمایه‌ای نداشت، اما با انباشت عشق در انبان ذخیره آخرت، همنشین اولیاءالله شد! به اعتبار مشاهدات خودم مدعی‌ام که شهید صحرایی شهادت را سال‌ها به انتظار نشست و زخم‌های یادگاری از شب‌های عملیات، دلتنگ وصالی بود که پیش‌ترها هم‌سنگرانش آن را روزی خود کرده بودند.

فلذا مستند به فرمایشات رهبر معظم می‌توان گفت؛ سردار صحرایی، با تحمل جانبازی، اجری بیشتر از شهدا خواهد داشت، روحش شاد و راهش پر رهرو باد !

انتهای پیام/۸۶۰۴۸/ج


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا