اخبار جدید

شستا در بخش دامپروری استان اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند/ مشارکت شستا در تکمیل جاده کلور – درام

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام‌جو در حاشیه نشست با مدیرعامل شستا برای پیگیری حضور این شرکت در استان اردبیل اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم برای سرمایه‌گذاری شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) در بخش دامپروری استان اردبیل انجام شد.

وی افزود: در این نشست آخرین وضعیت واگذاری زمین برای احداث دامداری‌ها بررسی و مقرر شد بعد از تأمین زیرساخت‌های برق، گاز، زمین و آب، این شرکت در منطقه سرمایه‌گذاری کند.

استاندار اردبیل بیان کرد: در این نشست مقرر شد ۵ واحد دامداری ۶ هزار رأسی در کل استان اردبیل احداث شود.

بهنام‌جو تصریح کرد: تا پایان هفته زمین‌های مورد نیاز برای واگذاری آماده شده و هر شهرستانی مشکلاتش حل و موانع برطرف شد، سریعا واگذاری را انجام دهد.

مشارکت شستا در تکمیل جاده کلور – درام

وی ادامه داد: این شرکت برای احداث سردخانه نیز در استان اردبیل سرمایه‌گذاری می‌کند که مکان‌یابی آن در هفته آینده انجام می‌شود.

استاندار اردبیل به توافق انجام گرفته با این شرکت برای مشارکت در اجرای ۱۸ کیلومتر از جاده کلور – درام در قالب ماده ۵۶ اشاره کرد و گفت:براساس تأکید مدیرعامل شستا به مدیر عامل شرکت سابیر، کار مطالعات تیم مشاور این شرکت آغاز شده و بازدید محلی در حال انجام است.

بهنام‌جو اظهار کرد: اگر این پروژه انجام شده و ۳۵ کیلومتری که راه و شهرسازی در دست احداث دارد، به اتمام برسد امیدواریم تا ۳ سال آینده کل پروژه با مشخصات فنی مطلوب به بهره‌برداری برسد.

– انتهای پیام/۳۴۶۳/


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا