اخبار جدید

آزمون متمرکز استخدامی گروه صنعتی ایران ترانسفو اول و دوم آبان برگزار می‌شود/ جذب 300 نیروی انسانی

 بهزاد ظهیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۳۹۹ بیش از ۵۰ نفر به صورت مصاحبه و بررسی‌های تخصصی در شرکت‌های گروه مستقر در زنجان و ۵۰ نفر  در ایران ترانسفو ری و حدود ۲۰ نفر نیز در پروژه‌های پیمانکاری در سایت‌های اجرایی پروژه‌ها جذب شده‌اند که با جذب نیرو در این مرحله ۴۲۰ نیروی انسانی جدید در مجموعه گروه صنعتی ایران ترانسفو اشتغال داشته و خواهند داشت.

مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو تامین مناسب مواد اولیه، رشد تولید، فروش و تحقق شاخص‌های هدف بودجه و طرح‌های توسعه‌ای را از فرصت‌های موثر در حفظ اشتغال و جذب نیروی انسانی جدید عنوان و ابراز امیدواری کرد، با این روند در سال ۱۴۰۰ نیز برنامه جذب نیروی انسانی را خواهیم داشت.

 وی ادامه داد: امروز استان زنجان از مجموعه مدیران اجرایی راهگشا و علاقه‌مند به توسعه استان در اکثر دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها بهره‌مند است و نقش محوری استاندار محترم زنجان در ایجاد تعامل مناسب با حوزه‌های اقتصادی بسیار کلیدی و ارزشمند است.

ظهیری موفقیت‌های اخیر گروه صنعتی ایران ترانسفو و رفع دغدغه‌های ناشی از سهامداری بخش خصوصی را نمونه بارزی از این تعامل سازنده بین بدنه اجرایی استان، استاندار محترم، مجموعه دستگاه قضایی استان، نمایندگان محترم مردم در مجلس، دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و شورای تامین استان، تدابیر حمایتی نماینده محترم ولی فقیه استان و امام جمعه محترم زنجان و نماینده محترم مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دانست و خاطر نشان کرد: اعضای هیأت مدیره و همه کارکنان غیرتمند گروه صنعتی ایران ترانسفو قدرشناس این حمایت‌ها بوده‌اند و تلاش کرده‌اند با شجاعت و صداقت و ولایت مداری به عنوان سربازان عرصه اقتصادی گوش به فرمان و مجری اوامر رهبر عزیزمان باشند و ان‌شاالله عملکردمان مصداق بارز تحقق جهش در تولید و اشتغال باشد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران ترانسفو همچنین به طی مراحل نهایی اخذ مجوزهای افزایش سرمایه و پیشرفت عرضه سهام شرکت زیرمجموعه در بازار سرمایه اشاره کرد و از رشد بسیار مناسب در تحقق برنامه صادراتی سال‌جاری خبر داد.

ظهیری در خصوص بهسازی و توسعه خطوط تولید نیز گفت: الحمدلله همه ماشین آلات خطوط مکانیزه رنگ و خط برش طولی و عرضی در نیمه اول سال وارد شرکت شده، که نصب ماشین‌های خط رنگ آغاز و درخصوص ماشین خط برش منتظر ورود کارشناسان شرکت خارجی هستیم که به محض تعدیل شدن شیوع ویروس کرونا انجام خواهد گرفت.

وی ادامه داد: ساخت ماشین آلات کارخانه تولید سیم لاکی نیز با توجه به آغاز پرداخت‌ها از محل مطالبات ارزی در خارج از کشور، در شرکت‌های سازنده اروپایی آغاز شده و سایت کارخانه در شهرک صنعتی زنجان نیز در حال آماده سازی برای نصب ماشین آلات است که انتظار می‌رود در ابتدای سال۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسد. 

انتهای پیام/73002/ق


سایت منبع

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا